A-Spec

Вітаємо на нашому сайті

“А-SPEC” займає заслужене місце серед лідерів у сегменті високоякісного тактичного одягу, взуття, спорядження та аксесуарів для стрільби. Ми раді представити вам широкий асортимент продукції від перевірених авторитетних брендів з різних країн світу.

У нашому магазині представлені товари відомих виробників, таких як Helikon-Tex, ESS, Razor, Awesafe, ATA Gear, 5.11 tactical, Magnum, Lowa, A-Line, Smith Optics та інші. Ми можемо підібрати для ваших потреб найкращий одяг, взуття, тактичний рюкзак чи чохол для зброї. Великий вибір кобур і підсумків гарантує, що ваш пістолет завжди буде в оптимально зручній і надійній кобурі.

У магазині A-SPEC великий вибір сумок для прихованого носіння зброї, чохлів для карабінів з можливістю оперативного вилучення за считані секунди. Ми раді представити вам рюкзаки та тактичні сумки, які успішно зарекомендували себе в застосуванні навіть в повсякденному житті. Також ви завжди зможете придбати засоби для хімічного чищення зброї, мастила та набори для догляду.

Для тих, хто любить активний відпочинок, в асортименті присутні всі необхідні речі, починаючи від столових наборів, хімічних ліхтариків і закінчуючи надувними килимками та похідними кухнями.

Магазин пропонує засоби захисту слуху, а саме активні та пасивні стрілецькі навушники, беруші. У нас є продукція таких відомих брендів, як Peltor, Awesafe, Razor, Max Lite, MSA та інші. Якість цих товарів зарекомендувала себе в усьому світі.

Ми пропонуємо колекцію ножів і мультитулів на всі випадки життя (Boker, CRKT, Ontario, Tac-Force, 101 inc, 5.11, SOG, ESEE, Kershaw та ін.).

 В нашому магазині ви зможете підібрати до короткоствольної зброї всі необхідні аксесуари, від тренчика, запасного магазину до тактичного ліхтарика та змінних рукояток. Є запасні частини для травматичної зброї та подовжувачі магазинів.

У нас ви знайдете великий асортимент товарів тактичного та військового спрямування, від бронежилетів, кевларових касок та рейдових рюкзаків до паучів нового покоління і комплектів високоякісної форми в розцвітці для застосування в будь-якій місцевості.

Наші менеджери завжди готові допомогти підібрати той чи інший товар безпосередньо під ваші запитання та для виконання будь-яких завдань.

Phone: (093) 125-10-62
Phone: (093) 125-10-62
Київ
Украина, 01001