Огляд черевиків magnum opus mid

Бренд взуття Magnum відомий багатьом читачам, тому що більшість з любителів активного способу життя, походів, тактичного спорядження, страйкболістів і учасників бойових дій починають своє знайомство з тактичним взуттям саме з цієї марки.


Нами було вирішено зробити Огляд черевиків magnum opus.
Хоча я особисто ніколи не мав справу з цим брендом, протягом тривалого часу у мене не було ніякої практики використання з моделями цього виробника. Доти, доки, в нашому магазині, а незабаром і на моїх ногах не опинилися Magnum Opus MID.

Вони привернули увагу цікавим оздобленням і без сумніву приємною легкістю, плюс до всього їхній дизайн виділявся на тлі більшості інших моделей. Я взяв їх на літо, ідеальний час, щоб перевірити і провести деякі порівняння з більш ранніми моделями.

ПЕРШИЙ КРОК, АБО КІЛЬКА СЛІВ ПРО КОНСТРУКЦІЮ

Перше, що одразу впадає в око, – це дизайн виконаний із технологічного матеріалу Kurim. Верхня частина взуття створена стійкою до стирання та загинів, безшовний композитний матеріал із сітчастими панелями, зроблений щоб черевик краще дихав, забезпечував зручність – у них це вийшло.
Друге, це їхня підошва, виконана за сучасною технологією Recoil. Підошва поглинає удари, які могли б нашкодити суглобам ніг.
За словами виробника, вони поглинають віддачу від удару на 69% більше, ніж звичайні підошви, виготовлені з ЕВА піни, що являє собою сополімер етилену і вінілацетату.
Третє – устілка Ортоліт, не просто устілки, по суті, це розумні устілки, що є набором стиснутих пінних вставок, які призначені для початкового періоду шкарпетки, щоб змінити свою форму в тій чи іншій мірі, не більше ніж на 5%, щоб максимально адаптуватися під індивідуальні особливості стопи.
І нарешті остання перевага цих черевиків, це те, що вони мають здатність до циркуляції повітря всередині, що безумовно можна назвати “фішкою” або скажімо так козирним тузом серед усіх переваг тактичних черевиків. Magnum OPUS Mid.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phone: (093) 125-10-62
Phone: (093) 125-10-62
Київ
Украина, 01001