Порівняльний огляд рюкзаків серії 5.11 RUSH

Однією з найвідоміших компаній, що виробляють подібні речі, є американська 5,11 з Каліфорнії
511shop

Товари даної марки розраховані на військових, поліцію, пожежників, рятувальників, фанатів екстремальних видів спорту, виживання і туризму. Незважаючи на явно грізну мілітарі естетику у всій продукції, їх продукція мабуть буде цікава будь-якому споживачеві, який бажає максимальної функціональності, якості і довговічності.

Таким чином рюкзаки 5.11 цілком можна використовувати не тільки як спеціалізовану екіпіровку, але і як повсякденний (EDC) практичний аксесуар.

511bags
У цьому порівняльному огляді будуть розглянуті основні відмінності і переваги популярних рюкзаків серії 5.11 RUSH від компанії 5.11 Tactical, в огляді бере участь модель RUSH 72, RUSH 24 і RUSH 12. На перший погляд може здатися, що рюкзаки 5.11 RUSH абсолютно однакові і відрізняються тільки об’ємом. Насправді, кожна модель рюкзака в своїй конструкції має ряд характерних відмінностей як в розміщенні відділень, так і їх функціональності. Всі моделі, без винятку, виготовлені із застосуванням зносостійкого і міцного нейлону, щільність матеріалу не менше 1050 деньє. Пластикова фурнітура виробництва UTX-Duraflex, блискавки від компанії YKK. Загальний обсяг рюкзаків RUSH 72, RUSH 24 і RUSH 12 становить 47, 34 і 22 літри відповідно.

Триденний рюкзака 5.11 RUSH 72

Модель триденного рюкзака 5.11 RUSH 72 в моєму користуванні вже майже півтора року, за весь період рюкзак ні разу не підводив. Нещадно використовувався як в польових, так і міських умовах, все елементи і шви і раніше залишилися цілими і без видимого зносу.

511На сьогоднішній день, для мене серія рюкзаків 5.11 RUSH залишається найзручнішою і функціональною.
В першу чергу це відноситься до фірмової конструкції спинки і плечових лямок, так званих Yoke Shoulder Strap System, які відмінно розподіляють вагу і роблять тривале носіння завантаженого рюкзака більш комфортним. Ключова відмінність 5.11 RUSH 72 від RUSH 24 і RUSH 12, крім загального обсягу, полягає в наявності розвантажувального пояса, великих кишень з боків, а також в конструкції верхнього і нижнього організаційного відділення.511

Плюс в 5.11 RUSH 72 пластиковий каркас в спинці доповнюється жорсткої алюмінієвою пластиною.

 

Рюкзак 5.11 RUSH 12

511

Рюкзак 5.11 RUSH 12 найменший в серії, тим не менш, його обсягу мені цілком вистачало, щоб упакувати 3-х літрову гідросистему, софтшелл куртку і флисовую кофту з капюшоном, рукавички, шапку, шемаг, ноутбук і кілька аксесуарів до нього. Крім цього, зовнішні відділення використовувалися для документів, мобільних пристроїв, захисних окулярів і різного спорядження на кліпсі.

511Всього в рюкзаку є основне відділення з кишенею під ноутбук або гідросистему і двома утилітарними сітчастими кишенями, невелике відділення з флісовій підкладкою в верхній частині рюкзака, окремо відділення під гідросистему за спинкою рюкзака, відділення-органайзер з безліччю різних кишень і невелике відділення-кишеню над ним .

511Якщо порівнювати його з конструкції і функціональності з 5.11 RUSH 72, в рюкзаку 5.11 RUSH 12 повністю відсутні бокові кишені, тут розташовані тільки стандартні PALS-стропи. Організаційне відділення відрізняється розмірами і набором внутрішніх кишень, також воно повністю пришито, що виключає можливість використання простору між організаційним і основним відділенням, як це реалізовано в 5.11 RUSH 72. У верхньому невеликому відділенні взагалі не передбачено внутрішніх кишень або перегородок.
5-11-Tactical-RUSH-Backpacks Основне відділення рюкзака розкривається повністю, з порівнювання з «великим братом, воно втратило тільки два утилітарних кишені на блискавці. Підвісна система практично повністю аналогічна, замість розвантажувального пояса є дві пластикові пряжки, як в рюкзаку 5.11 All Hazards Prime Backpack.

одноденний рюкзак 5.11 RUSH 24
511
За конструкцією одноденний рюкзак 5.11 RUSH 24, як мені здається, ближче до моделі RUSH 72, ніж до RUSH 12, хоча в той же час дана модель має менш розвинену внутрішню конструкцію організаційного відділення, плюс дане відділення пришито повністю.

511

Великий фронтальний органайзер збільшився в розмірах, без збільшення кількості внутрішніх кишень. Верхні відділення стало більше і розділене на два невеликих відділення, всередині кожного з них є невеликий карман на блискавці і відкритий кишеню з флісовій підкладкою.

511
У рюкзаку 5.11 RUSH 24 додалися відділення на блискавці з боків рюкзака, зовні вони майже не помітні. Основне відділення рюкзака розкривається повністю дощенту, як і в попередніх двох моделях, що дозволяє зручного завантажувати / витягувати будь-яке спорядження. Відділення збільшилася в розмірах і доповнилося двома утилітарними кишенями, його конструкція повністю повторює відділення в моделі RUSH 72.511

Розглядаючи рюкзаки серії 5.11 Tactical RUSH не можна не згадати про систему лямок RUSH Tier System, яка дозволяє, наприклад, з зовнішньої сторони RUSH 72 швидко закріпити одну з сумок RUSH Moab або той же рюкзак RUSH 12. Також в цю систему входить чохол для вогнепальної зброї RUSH Tier Rifle Sleeve.
В цілому, серія рюкзаків вийшла більш ніж вдалою, кожен може для себе вибрати саме ту функціональність і об’єм рюкзака, яка буде максимально відповідати покладеним вимогам. На Україні рюкзаки серії 5.11 Tactical RUSH доступні в зеленому (TAC OD), піщаному (Sandstone), чорному і коричневому (Flat Dark Earth) кольорі, а також в кольорі MultiCam. З недавнього часу модель 5.11 RUSH 72 з’явилася і в мисливському камуфляжі Realtree Xtra. Вартість 5.11 RUSH 72 в залежності від вибору забарвлення коливається від $ 206 до $ 303, рюкзаки 5.11 RUSH 24 і 5.11 RUSH 12 обійдуться в $ 151-220 і $ 124-179 відповідно.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phone: (093) 125-10-62
Phone: (093) 125-10-62
Київ
Украина, 01001